HAKKIMIZDA

Değerlerimiz

PROJE YAKLAŞIMI: Farklı ülke ve kıtalarda kurduğumuz yurt dışı bayi ağımızla satış, lojistik ve servis konularında müşterilerimize beton pompaları ve çeşitleri hakkında tüm bileşenleri sunabiliyoruz. Komple çözüm ve ayrıntıları, müşterimizin ihtiyaç duyduğu dijitalleşme süreçlerini de devreye alarak tamamlayabiliyoruz.

SATIŞ SONRASI HİZMET: Yıllara dayanan tecrübemiz ile geliştirdiğimiz satış sonrası hizmet anlayışımız ve bu bölümde oluşturduğumuz proses ve prosedürler en önemli ayrıntılar olarak bizleri besliyor.

KALİTE ODAKLILIK: Yarattığımız her ürünün özel ve farklı olmasında yatan sebep, hedef aldığımız kalite anlayışı ve prensipleri olduğuna inanıyoruz. Bu sebepledir ki; bir tek cıvata parçasında yaşanacak sorunun tüm sisteme zarar verebileceğinin sorumluluğunda toplam kalite anlayışını benimsiyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK: Bugün dünyanın farklı yerinde edindiğimiz müşterilerimiz için markamız adı altında ürettiğimiz her üründe başarılı olmanın “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” olduğunu biliyoruz. Lokasyon fark etmeksizin yarattığımız çözümlerin müşterilerimize sunduğumuz hızlı geri dönüş ve oluşturduğumuz uzun süreli ilişkilerimizde temel olduğuna inanıyoruz.    

TEKNOLOJİ ve AR&GE: İzmir Torbalı üretim merkezimizde bulunan AR&GE çalışmalarıyla endüstriyel tasarım, ürün ağaçları ve yazılım dünyasındaki gelişmelerle ürünlerimizin kalite noktasında dünya standartlarında olması için her geçen gün çalışmalarımızın kapsamını genişletiyoruz.