En büyük Destekçilerimiz “Bayilerimize” Teşekkürlerimizle…

13 yıldır sektörde gösterdiğimiz başarı ve hedeflerin yerine getirilmesinde bizlere en büyük katkıyı kıymetli bayilerimizle sağladık. Bugün 50’yi aşkın ülkeye yaptığımız ihracatın ve marka bilinirliğimizin artmasında en büyük rolü dünyanın farklı yerlerinde bize destek veren, pazar payımızı arttıran, ticaret hacmimizi büyüten, potansiyel ve mevcut müşterilerimizin sayısını her geçen gün yükselten ve en önemlisi de uluslararası bir şirket olmamızda en büyük desteği üstlenen bayilerimiz ile sağlamaktayız.

Kurumumuzun itibar ve marka imajının sınır tanımadığı noktada en büyük teşekkür; ürünlerimizi rekabet ortamında dahi farklılıklarıyla ön planda tutan bayilerimizindir. 13 yıl önce kurulan ancak bugün 30 yıllık imalat sanayi tecrübemizle sektörde örnek gösterilen bir firma olmamızda büyük katkıları olan; geçmişte bizimle yol almış ve bugün de bizlerle beraber pazarda faaliyet gösteren tüm çözüm ortaklarımıza, bayilerimize minnettarlığımız büyüktür.

Bugün Avrupa’dan, Asya’ya; Amerika’dan Ortadoğu’ya kadar uzanan bayi ağımızla ihracatımız yükselmekte ve bir markanın ulaşmak istediği “Liderlik Yolundaki Başarılara” birlikte imza atılmaktadır.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız ve uzun yıllardır Betonstar A. Ş’nin Yurt Dışı Satış Direktörlüğünü yapan Yılmaz Sarıca “Sektörümüzde kalite ve güven anlayışıyla markamız farklı konumlanıyor. Son 3 yıldır ihracat rakamlarıyla adeta rekor seviyelere ulaştık. 2021 yılı için de %85 ihracat siparişimiz bulunmakta. Tüm bu başarılar bizlere destek veren dünyanın farklı yerlerinde bulunan bayilerimiz ile sinerji yaratıyor ve gerçekleşiyor. Çok yakın bir zamanda İsrail ve Filistin’den yeni bayilerimiz aramıza katıldı. Ayrıca; yine kısa bir zaman içerisinde Avrupa’nın ticaretinin çok yüksek olduğu bir iki ülke daha bayilerimiz arasına katılacaktır. Tüm bunlar rakiplere karşı müşteri taleplerine hızlı cevap vermemizde ve ülke yapılarına göre hareket etmemizde esneklik sağlıyor. Hedefimiz bu ağı her geçen gün firma imaj ve hedeflerimizle doğru orantılı olarak büyütmek “olarak dile getirdi.