KURUMSAL

HAKKIMIZDA

BETONSTAR sektördeki 30 yıllık imalat tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla 2008 yılından bu yana BETONSTAR markası adı altında kamyon üzeri ve sabit beton pompalarının üretimini, satışını ve ihracatını yapıyor. Bugün teknolojinin verdiği güç ile AR&GE Tasarım Merkezi'mizde fark yarattığımız ürünlerimizle yaklaşık 7.000 parçayı bir araya getirerek dünya liderleri arasında yarışıyoruz.

İnovasyon ve teknoloji değerlerine sadık kalarak müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine yönelik olarak geliştirdiğimiz stratejilerimizle üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

2008 yılında sınırlı sayıda çalışan ve üretimle başlayan hikayemiz; bugün İzmir Torbalı’daki 100.000 m² gibi büyük ve geniş bir üretim lokasyonunda; 250 kişi ile bünyesinde AR&GE çalışmalarını da yürüterek devam ediyor.
Konstrüksiyon/imalat, montaj hattı, kumlama/astar, test alanı, boyahane ve finishing bölümlerimiz 20.000 m²’lik kapalı alanı oluşturuyor.

Her yeni gün büyüyen yapımız bize farklı bakış açıları ve vizyon katarken hizmet kalitemiz, çözümlerimiz de buna paralel ilerliyor. İzmir Torbalı’da başlayan başarı hikâyemiz, İstanbul ofisimiz ve zamanla dünyanın çeşitli bölgelerine yayılan iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile genişliyor.

Bugün farklı kıta ve ülkelerde kurduğu bayi ağıyla, 250 çalışkan personelinin emek ve gayretleriyle yılda yaklaşık 2.500 ton saç malzeme keserek ürettiği beton pompasını; dünyaya satan konuma gelmiştir. Üretiminin yaklaşık %90’nını ihraç eden BETONSTAR’ın hedef pazarı her geçen büyümekle beraber bugün 50'yi aşkın ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşamaktadır. Şu an ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiği pazarlar arasında ABD, Japonya, Ukrayna, İsrail, Rusya, İran, Almanya, Polonya, Fransa, İspanya, Belçika, Kosova, İsveç, Makedonya, Gine, Azerbaycan, Irak, Filistin, Tunus, Kenya, Cezayir, Avustralya, Finlandiya, Mısır, Gana ve Uganda yer almaktadır.