Onlarca Yıllık Deneyim artık Betonstar’da…

Dünyanın her yerinde müşterisi olan ve 1948 yılından beri faaliyet göstererek; Beton pompası üreticileri, madencilik şirketleri, çakıl ocakları, kum fabrikaları, kimya endüstrisi, cam dökümhaneleri, fabrika üreticileri ve diğer birçok şirket için yüksek güvenilirliği barındıran taşıma boru sistemleri Esse Twin her geçen gün sektörün büyüklerini referansları arasına dahil ediyor. 

Yarattığımız beton pompalarındaki güvenilirlik ve kalitenin bilinciyle; yüksek dirençli borular konusunda uzmanlaşmış, beton pompası üreticilerinin güvenilir adresi ESSER TWIN PIPES ile çalışmanın gururunu yaşıyoruz.  Uzun yıllardır sektördeki başarısı ile fark yaratan ESSER Twin borularının hedeflerimize ulaşmada kalitenin adresi olacağını düşünüyoruz. 

Montaj ve üretim tedariğinde küresel olmanın ve farklı çözümler üretmenin, deneyimli kadrolarla ve kurumlarla çalışmanın önemine değinen Betonstar Montaj Direktörü; Gürcan Güneş iki firmanın yaratacağı sinerji için şunları söyledi:

“Hepinizin bildiği üzere; tedarikçilerimiz çalışmalarımızdaki yol haritalarımızın belirlenmesinde, başarıya giden noktalarda bizlerin adeta sağ ve sol kollarıdır. İyi bir tedarikçi ile çalışırsanız; montaj ve üretim hatlarında o kadar az sorun ile karşılarsınız. Bugün Esser Twin ile çalışmak hem bir ayrıcalık hem de sektörümüz için kalite, güven ve müşteri memnuniyetinin bir garantisi. Esser 700 serisi çift cidarlı borularla ürün ömrünü yükseltmek artık hiç zor değil.  Son ürün kalitesini artırmanın yolunun; sadece işçilikle değil, kaliteli malzeme ve güvenilir tedarikçi ile çalışmak olduğunu biliyoruz. İşbirliğimizin ve çalışmalarımızın artarak devam etmesi dünya devi bir tedarikçi ile çalışmanın sorumluluğunu da bize veriyor. Şuna inanıyoruz ki; yaratılan sinerji hem Betonstar hem de Esser için ayrı bir soluk getirecek.”