OPERATÖR VE SERVİS PERSONELİ EĞİTİMLERİ
Pompa operatörlerinin güvenli kullanım ve bakım eğitimleri ile, yetkili servis personellerimizin arızacılık eğitimlerini kapsar. Bu eğitimler operatörlere ve teknisyenlere ayrı dönemlerde verilir.

OPERATÖR EĞİTİMLERİ
Bu eğitimlerin amacı, operatörlerin makineleri iş kazaları ve arızalara karşı bilinçli kullanmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda operatörler ile hem daha yakın iletişim kurularak bilgi birikimleri kontrol altında tutulmuş olur hem de bu vesileyle yeni modellerimizin tanıtımı yapılmış olur.Bu eğitimler belli dönemlerde, belli firmalar seçilerek yapılır. Şeçilen firmalar ile iletişime geçilerek, eğitim tarihi bildirilir ve o tarihte 1 ya da 2 operatörün fabrikamıza gönderilmesi istenir. Eğitim genellikle 1 en fazla 2 gün sürer. Eğitim tarihinde fabrikada toplanan operatörlere öncelikle fabrika gezdirilir ve makinelerde yapılan yenilikler gösterilir. Sonrasında belirlenen eğitim uygulanır. Bu eğitim daha çok fabrika sahamızdaki bir makine üzerinde gerçekleştirilir. Eğitim sonunda Betonstar tarafından düzenlenen sertifikaları kendilerine takdim edilir. Operatörler, kendilerine küçük hediyeler verilerek uğurlanır.

Bu eğitimler esnasında operatörlerden gelen dilek ve şikayetler, büyük bir hassasiyetle dinlenir ve kayıt altına alınarak gerekli departmanlara iletilir.