KURUMSAL

TARİHÇEMİZ

Doğum tarihi sadece 13 yıl öncesine dayansa da bilgi birikimiyle yaklaşık 30 yıldır sektöre yön veren yetkin yönetim kadrosunu bünyesinde barındırması; Betonstar’ın know how noktasındaki farklılığını ortaya koymaktadır. Gelişen yazılım ve AR&GE faaliyetleri çalışmalarımıza ışık tutmuş konularında uzman, genç ve yetkin mühendisleriyle ilkleri yaşayan ve yaşatan bir firma haline gelmiştir. 

Betonstar, model ve dizayn çalışmalarının %95’ini tamamlamış bir firmadır. Hedefimiz, ürünlerimizin kalitelerini daha da yükseltmek ve beton pompalama tekniğinde ve teknolojisinde de dünya sıralamasında ilk üçte yer alan firmalar arasında yer almaktır. Bu şirketimizin belirlediği bir vizyon olarak hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Ayrıca bugün; çalıştığı dünya standartlarındaki tedarikçileriyle yarattığı ürünün kalite ve standartlarında beton pompası sektöründe kısa zamanda liderler arasında yer almıştır.

Özellikle son 6 yıldır yoğun olarak sürdürülen AR-GE çalışmaları ile günümüzde ürettiği beton pompalarının tamamını ihraç edebilir duruma gelmiştir. Buna paralel olarak BETONSTAR 2019 yılında, yıllık ihracat rakamını 2,5 kat artırarak son 12 yılın rekorunu kırmış ve ihracatını 18 milyon €’ya taşıyarak bir ilki gerçekleştirmiştir.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yeni ürün ve hizmetleri sunmak için kendimizi ve teknik alt yapımızı beton pompaları, yazılım, donanım ve dünyadaki yeni trend ve yaklaşımlar açısından geliştiriyoruz...